Sümeyra Korkmaz

SÜMEYRA MODA HAKKINDA

BİZ KİMİZ?

Bu heyecan verici yolculuğa, 20 Temmuz 2019 tarihinde adım attım. Kendi işimi kurma arzusu her zaman aklımın bir köşesinde yer alıyordu. Ancak sevgili ortağımın benimle bu düşünceyi paylaşması, içimde büyük bir heyecan uyandırdı. Aniden, kendi işimizin içinde bulduk kendimizi.

 

Bu yolculukta büyümeme sebep olan faktörlerin başında, emek vermek, çok çalışmak ve en önemlisi sizlerin isteklerine maksimum önem vermek geliyor. Sizlerle birlikte daha güzel yerlere gelmek, benim için büyük bir onur ve gurur kaynağı olmuştur. Sizlere ve bize inanan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

 

Sümeyra Moda olarak, her zaman en kaliteli ürünleri sunmak ve müşterilerimize memnuniyet sağlamak için çalışıyoruz. Moda dünyasındaki değişimleri yakından takip ediyor, trendlere uygun ürünler sunmayı hedefliyoruz.

 

Amacımız, sizlere moda ve stil konusunda ilham vermek, kendinizi özgürce ifade etmenizi sağlamaktır. Sizlere en yeni koleksiyonlarımızı sunarken, her bir parçanın özenle seçildiğinden emin olmak için titizlikle çalışıyoruz.

 

Müşterilerimize olan bağlılığımızı en üst seviyede tutuyor ve her birinizin benzersiz olduğunu unutmuyoruz. Size her adımda destek olmayı ve moda yolculuğunuzda sizinle birlikte ilerlemeyi amaçlıyoruz.

 

Sizlere her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi sürekli olarak geliştiriyor, müşteri geri bildirimlerine büyük önem veriyoruz. Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çabalıyoruz.

 

Sümeyra Moda olarak, bizimle birlikte bu yolculuğa katıldığınız için teşekkür ederiz. Sizleri ailemizin bir parçası olarak görüyor ve her zaman en iyisini sunmak için çalışıyoruz.

 

Sevgiyle,
Sümeyra Korkmaz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR